Ekibimiz

Daha ideal bir beden için sağlığınız emin ellerde

Kübranur Ünal

Diyetisyen

Zayıf olmak, fit durmak herkesin hedefi. Bizim hedefimiz sağlıklı bir şekilde zayıflayarak ideal bedene kavuşturmak. Bu hedef doğrultusunda kulaktan duyma diyetlerle zayıflamaya çalışanlara, 2 gün sıkı diyet yapıp 3.gün diyeti sonlandıranlara, diyet yapmaya hep bahanesi olanlara artık bahanesiz bir diyet için diyetisyeniniz olarak yanınızda olmaya geldik.

Sağlıklı bir yaşamı felsefe edinmek, doğru beslenmeyi doğru meslek grubu olan diyetisyenden öğrenilmesini sağlamak en büyük hedefimiz. ‘ Diyeti diyetisyen yazar ’ bunu unutmamak gerekir. Hedefimiz doğrultusunda beslenme programının her yerde bulunabilen klişe hazır program olmaması, parmak izi gibi kişinin yaşam tarzına uygun hazırlanmış kişiye özel olması en önemli nokta diyebiliriz.

Online diyet sistemi ile diyet yaparken her zaman motive edecek, sorularınızı cevaplayarak sizi diyetinizle baş başa bırakmayacağız.  Sağlıklı beslenerek zayıflamak, fit bir bedenle mutlu olmak istiyorsanız bizleri tanıyın.

Doktor

Aile hekimi Zehranur Ünal Erciyes Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olmuştur. Afyonkarahisar Toplum Sağlığı Merkezinde pratisyen hekim olarak görev almıştır. Şu anda Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi Aile hekimliği Ana Bilim Dalında çalışmaktadır. Dr.Zehranur Ünal online diyet danışanlarının kan tahlillerini değerlendirip sağlık raporlarını hazırlamaktadır.

Dr. Zehranur Ünal

Aile Hekimi